پیام بازرگانی شمارهٔ یک

بعضی‌ها که اصلا اسمشان را نمی‌آورم و لینکشان هم نمی‌کنم، تفنگ انگشت اشاره‌شان را گذاشتند بر شقیقهٔ مبارک من که اگر پیج فوتبالی ما را تبلیغ نکنی، خونت می‌‌افتد گردن خودت و چنانت بکوبم به گرز گران/ که دیگر نیایی به وبلاگْسِتان.(تکبییییر!) و بدین شکل منِ مظلوم را مجبور کردند که پا بر سینهٔ ستبر قوانین خود بگذارم و برای اولین‌بار پستی را به تبلیغات اختصاص دهم. 

بله خلاصه! قضیه از این قرار است که یک عده اهل دل وبلاگی و فوتبالیِ دو و چهار پنج و شش آتشه، دور هم جمع شده‌اند و پیجی راه انداخته‌اند به اسم دراماگل. بروید و سری به پیجشان بزنید. مشتری می‌شوید حتما! بچه‌های خوبی‌اند و برنامه‌های خوبی در سر دارند. حمایتشان کنید. ؛)

پیام بازرگانی شمارهٔ دو

می‌خواهم یک کانال خوب بهتان معرفی کنم؛ یک کانال مفید و به‌دردبخور برای کتاب‌دوستان! آقاگل‌جانمان از چندی پیش کانالی راه انداخته به اسم سروتاب که هدفش تبادل و فروش کتاب‌هایی است که لازمشان نداریم. جمع خوبی است و تابه‌حال خیر این کار دلی، به خیلی‌ها رسیده. پس فرزندان من! شما را پند می‌دهم که به این کانال بپیوندید تا خیر دنیا و آخرت ببینید که این روزها کتاب‌ها بسیار گرانند و جیب‌ها بسیار خالی! می‌توانید کتاب‌های خوبی را با قیمت کمتر بخرید یا بفروشید. فرصت خوبی است، نه؟

پیام بازرگانی شمارهٔ سه

- وااااای! این هم شد زندگی؟ این هم شد وبلاگ؟ مجبورم مفت و مجانی واسشون تبلیغ کنم. به‌خدا دیگه خسته شدم.

(با لبخند به سمت دوربین شمارهٔ دو برمی‌گردد)

- از وقتی تبلیغ می‌کنم وبلاگم شاداب‌تر و زیباتر شده. خداروشکر که یه وبلاگ سالم دارم و می‌تونم توش تبلیغ کنم. 

تا پیام‌های بازرگانی‌ بعدی حریرستون خدا یار و نگهدارتان! :))

با صدای دین دین دیرین دیریرین!

تبلیغ ,خوبی ,هم ,یک ,شمارهٔ ,کانال ,پیام بازرگانی ,بازرگانی شمارهٔ ,این هم ,است که ,شمارهٔ دو ,پیام بازرگانی شمارهٔ
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ
آخرین جستجو ها